Hotel Horoměřice CHOTOL
Hotel CHOTOL ubytování Horoměřice Aktuální počasí jasno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Hotel CHOTOL / Horoměřice

Příjemný a útulný hotel Chotol v Praze Horoměřicích díky zkušenostem, vybavení hotelu a ochotnému personálu je schopen uspokojit i tu nejnáročnější klientelu. Ať už na jednu, či více nocí, věříme, že v hotelu Chotol se budete cítit jako doma.

Pohodlně vybavené pokoje za příznivou cenu. Samozřejmostí je čistota a každodenní úklid. Příjemný personál na recepci rád zodpoví všechny Vaše případné dotazy. Hotel Chotol sídlí v příjemném prostředí na adrese K Chotolu 502, Praha-Horoměřice, Praha-západ.

Hotel Chotol v Praze Horoměřice ubytování
Ubytovací kapacita hotelu je 206 osob. Hotel je řešen bezbariérově a součástí hotelu je 1 pokoj pro tělesně postižené. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení se sprchou. Wifi ve veřejných prostorách a na vybraných pokojích zdarma. Dětská postýlka k dispozici, domácí mazlíčci jsou vítáni.

Praha Horoměřice ubytování hotel Chotol služby
Snídaně jsou podávány formou bufetu a nejsou zahrnuty v ceně ubytování. Hotelová restaurace nabízí snídaně, obědy a večeře skupinovým zájezdům i jednotlivcům. Využít lze sekretářské služby, směnárna, hotelový sejf, PC a internet v hotelové hale zdarma. Parkoviště pro osobní vozy a autobusy, dále také hotelové taxislužby.  Prodej upomínkových předmětů, úschova zavazadel, nekuřácké pokoje, praní a žehlení prádla. Platevní karty akceptovány. Check in od 14:00 - Check out do 10:00 hodin. Hotel Chotol nabízí levné dlouhodobé ubytování za velice výhodné ceny.

Hotel Chotol v Praze restaurace - společenský sál
Restaurace se širokou nabídkou české kuchyně, nápojů a točeného piva má kapacitu cca 100 osob. Dále je v hotelu lobby bar s nočním provozem a v letních měsících venkovní terasa, kde pro Vás připraví speciality na grilu. Společenský sál přímo vybízí k uspořádání různých rautů, rodinných či firemních oslav, svatebních hostin s možností zajištění kulturních programů na venkovní terase atd. Pro všechny akce také zajištění kompletního servisu, výzdoby, technického vybavení a gastronomických nabídek s individuálním přístupem.

Hotel Chotol je nově zrekonstruovaný hotelový komplex pro celkem 206 hostů, který je situován v poklidné obci Horoměřice u Prahy, nedaleko letiště Praha Ruzyně. Díky své poloze je vhodný jak pro individuální, tak pro skupinovou turistiku. V dosahu hotelu jsou nejen krásy historického hlavního města Prahy, ale i jiná historicky, kulturně a přírodně zajímavá místa. Horoměřice jsou vyhledávanou rekreační oblastí Prahy. Dobré spojení do centra hlavního města. Jen 5 minut od hotelu Chotol v Praze Horoměřicích se nachází golf, koupaliště a fitness.
Hotel Horoměřice CHOTOL - Služba na recepci je 24 hodinHotel Horoměřice CHOTOL - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Horoměřice CHOTOL - K hotelu přísluší parkovištěHotel Horoměřice CHOTOL -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Horoměřice CHOTOL -  je k dispozici připojení na internetHotel Horoměřice CHOTOL -  je k dispozici letní terasaHotel Horoměřice CHOTOL - golfHotel Horoměřice CHOTOL - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Horoměřice CHOTOL - přijímá kreditní karty VISAHotel Horoměřice CHOTOL - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Horoměřice CHOTOL - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou